Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Neadresný roznos letáků do schránek – dejte o své akci vědět světu. Individuální přístup

Letáky do ruky, do obálky či do schránky!

Oslovte široké okolí svým letákem a dejte tak o sobě všem v dané oblasti vědět. Propagace pomocí letáků má i v dnešní digitální době stále své místo. Krom toho, že je neadresný roznos velmi levný, je i poměrně účinný. Vhodný je zejména pro lokální služby a obchody nebo politické strany.

Vaše letáky vytiskneme a připravíme na roznos. V případě zájmu dodáme i přímo na poštu nebo depo příslušné společnosti, která letáky roznáší (Např. Česká Distribuční).

Tip: Pokud byste raději využili adresou rozesílku na databázi klientů, tak doporučujeme připravit sdělení 1:1 a využít variabilní data.

Máte zájem o konzultaci s odborníkem?

Ing. Marek Pavlišta
Specialista na variabilní data, personalizaci tisku a kampaně
Ing. Marek Pavlišta

Rozjeďte kampaň z pohodlí domova a spočítejte si tisk letáků:

Letáky vám můžeme vytisknout a dodat v mnoha rozměrech, vyplatí se však používat standardizované formáty. Níže naleznete jejich přehled a během okamžiku zjistíte, jak velký vlastně váš leták bude. Jedná se o rozměr v rozloženém stavu – tedy před případným skládáním.

Leták DL – 99×210 mm

Leták A6 – 105×148 mm

Leták A5 – 148×210 mm

Leták A4 – 210×297 mm

Leták A3 – 297×420 mm

Máte zájem o netradiční rozměr letáků? Volejte na 581 114 411 nebo pište na tisk@reptisk.cz a společně dáme dohromady individuální nabídku.

Letáky vám můžeme vytisknout v pěti variantách dle barevnosti a toho, zda jsou letáky jednostranné či oboustranné.

Oboustranné barevné letáky – Leták je potištěn z obou stran barevně.

Jednostranné barevné letáky – jedna strana je potištěna barevně, druhá zůstává prázdná.

Jedna strana barevně, druhá černobíle – jedna strana je potištěna barevně a druhá černobíle.

Oboustranné černobílé – obě strany letáku jsou potištěny černobíle. Pokud dodáte barevná data, budou převedena do stupňů šedi.

Jednostranné černobílé – jedna strana je potištěna černobíle a druhá je zcela bez potisku.

ECONOMY (křída 90g): Nejnižší nabízená gramáž papíru. Je vhodný zejména na tisk reklamních letáků určených k roznosu – kde váha letáku ovlivňuje cenu distribuce. Zejména při tmavším potisku má ovšem tendenci prosvítat, protože je značně tenký. Nedoporučujeme jej tedy pro tisk oboustranných letáků.

STANDARD (křída 135g): Univerzální papír na letáky – má dostatečnou gramáž, neprosvítá a je stále levný. Letáky na tomto papíře vypadají velmi dobře, a proto se jedná o sázku na jistotu, nevíte-li, jaký jiný papír zvolit.

PREMIUM (křída 170g): Tvrdší, reprezentativní papír, který skvěle poslouží na tisk prémiových reklamních letáků. Není příliš vhodný k roznosu, ale najde své uplatnění na rozličných prezentacích a reklamních akcích. Nejluxusnější možná varianta. Tvrdý papír vhodný kupříkladu pro tisk pozvánek, certifikátů a voucherů.

HARD (křída 300g): Nejluxusnější možná varianta. Tvrdý papír vhodný kupříkladu pro tisk pozvánek, certifikátů a voucherů.

S reklamními letáky se dá velice kreativně pracovat. Vyberte si níže způsob ohybu, jaký preferujete, a my vám letáky dodáme rovnou již naohýbané.

ks
Za kus bez DPH
 Kč
Za kus s DPH
 Kč
Celkem s DPH
 Kč

Letáky v mnoha podáních

Jak bude vypadat vaše letákové sdělení? Může být nejen velké či malé, ale také poskládané či pozohýbané do celé řady tvarů. Rádi jej i vysekneme nebo zalaminujeme.

Oslovení v přesném tvaru

Máte databázi, podle které chcete svou kampaň přizpůsobit? Pomůžeme Vám nejen personalizovaná data vytisknout, ale vygenerujeme vokativ jak z vlastního jména, tak z příjmení.

Grafické zpracování

Víte, co chcete do letáku napsat, ale chcete se vyhnout tvorbě v malování? Zašlete nám podklady a náš tým zkušených grafiků je vám k dispozici.

Poradenství zdarma

Jak se dá zařídit, aby vaše letáky padly do těch správných schránek? Zeptejte se na 581 11 44 11 nebo e-mailové adrese tisk@reptisk.cz

Dlouholeté zkušenosti

Naše firma minulý rok oslavila 25 let své existence na trhu. Můžete nám tak věřit, že svou kampaň vkládáte do zkušených rukou, které již mnohokrát ověřila praxe.

Certifikovaná kvalita

Vaše letáky precizně vytiskneme na ISO certifikovaných strojích. Výsledek bude jak vymalovaný.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na tisk letáků a další výhodné nabídky