Doprava a termíny 

PPL firemní nebo soukromá adresa

Nejoblíbenější způsob dopravy. Cena služby PPL je 99Kč včetně DPH. Oblíbenou možností je také poslání balíčku na některý z PPL parcelshopů k osobnímu vyzvednutí. Soukromé adresy jsou zaváženy v odpoledních hodinách. Firemní dopoledne.

Česká pošta

Alternativní způsob přepravy přes Českou poštu mají v oblibě zejména naši koncoví klienti, kteří si objednávají typicky fotoknihyfotokalendáře. Služba stojí 115,00 Kč včetně DPH a výhodou je, že si balíček můžete vyzvednout na pobočce České pošty a nemusíte tak na něj čekat doma.


Osobní odběr

Pokud jste z okolí Jeseníku a máte zájem vyzvednout si svou objednávku přímo v sídle firmy, je to možné zdarma na Slezské 1304/1a, 79001 Jeseník. 

Způsoby platby

Zde si můžete vybrat z několika možností. Zásilku je možné zaslat na dobírku, jejíž cena činí 35 Kč včetně DPH. Další volbou je online platba kartou, která je pro vás zdarma. Zdarma je také online bankovní převod. Pokud si zásilku vyzvednete u nás v tiskárně, tak je možné platit i hotově.


Kdy svou objednávku dostanete


 

Příklad doručení po ČR


  Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle Pondělí Úterý Středa
Objednávka před 9,00 Doručeno do 24 hodin Doručeno do 48 hodin Doručeno do 3 dnů     Doručeno  do 4 dnů Doručeno do 5ti dnů Doručeno do 6ti dnů
Objednávka po 9,00   Doručeno do 24 hodin Doručeno do 48 hodin
    Doručeno do 3 dnů Doručeno  do 4 dnů Doručeno do 5ti dnů

 

Příklad doručení po ČR v týdnu se státním svátkem


  Středa STÁTNÍ SVÁTEK Pátek Sobota Neděle Pondělí Úterý Středa
Objednávka před 9,00 Doručeno do 24 hodin   Doručeno do 48 hodin
    Doručeno do 3 dnů Doručeno  do 4 dnů Doručeno do 5ti dnů
Objednávka po 9,00     Doručeno do 24 hodin     Doručeno do 48 hodin
Doručeno do 3 dnů
Doručeno  do 4 dnů

 Doručení na Slovensko


V případě doručení na území Slovenské republiky je nutné k doručení připočíst vždy jeden pracovní den. Stejně tak je nutné počítat s tím, že v případě slovenských státních svátků, proběhne doručení v následující pracovní den. V případě dotazů volejte naše slovenské číslo +421 (0) 221 028 526 nebo pište na zakazky@reptisk.cz