Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Tisk kalendářů z vlastních fotek. Váš rok, váš fotokalendář. Akce –30% prodloužena do 19.11.

Nástěnné i stolní varianty. Sleva 30% do 19.11.

Nástěnné závěsné kalendáře dodáváme v mnoha provedeních. Cenu ovlivňuje jen velikost (A3, A4 nebo A5). Orientace již nemá na cenu vliv. Kalendář má 12 listů + titulní stranu a pevná podkladová kartonová záda pro zpevnění.

Stolní kalendáře dodáváme ve třech provedeních. Dvoutýdenní varianta obsahuje 26 stran + titulní, levnější měsíční verze má 12 stran + 1 titulní. Velmi oblíbený je i plánovací týdenní kalendář z vlastních fotek.

Všechny typy kalendářů tiskneme na kvalitní 170g křídový papír. Precizní tisk probíhá na stroji s udělenou platnou ISO certifikací.

ks

Kalendáře do 24 hod – Expresní výroba. Fotokalendáře zadané do 9:00 ráno budou expedovány ještě ten den a následující pracovní den (v rámci ČR) doručeny.

Kalendáře do 5 dnů – pokud nepotřebujete fotokalendář okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk do 5 dnů. Například: Fotokalendář objednáte online v pondělí do 9:00 bude doručen na požadovanou adresu následující pátek.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr v Jeseníku 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Cena před 30% slevou
 Kč
 Kč
za kus s DPH

Nerozpadne se ani nevybledne

Precizní tisk na kvalitní křídový papír reprezentativně uchová vaše zážitky. Tvrdá kartonová záda a poctivá vazba zajistí, že kalendář vydrží mnohem déle, než rok. Máme 26 let zkušeností s tiskem a vyrobili jsme kalendáře pro desítky tisíc klientů.

Snadná a rychlá tvorba online bez stahování

Fotokalendář bude vypadat skvěle ve všech nabízených provedeních. Intuitivní online editor vás provede tvorbou. Nahrajte své fotografie a vytvořte si kalendář během pár minut. Zvládnete snadno nástěnné i stolní varianty. Možnost více fotek na stránce a také popisků

Doručení do 24 hodin

Vaše kalendáře vám dodáme během pěti pracovních dnů, ale také expres – do 24 hodin. Doručujeme na soukromé i firemní adresy. Lze zvolit i osobní odběr v některém z PPL parcelshopů nebo Balík do ruky od České pošty.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Precizní a přesné barvy

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje ISO normu pro digitální tisk.

Pečlivé balení

Kalendáře balíme vždy tak, aby nedošlo k jejich poškození při přepravě. Nejprve individuálně a následně do krabic.

Šablony pro nástěnné i stolní kalendáře

Kromě ručně kresleného pohádkového kalendáře si můžete vybrat z celé řady pozadí a rozložení. Snadno doplníte i popisky k fotkám.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na fotoprodukty a výhodné nabídky