Fotokalendáře z vlastních fotek, 3+1 ZDARMA

3+1ZDARMA
Velikost:
Počet:
ks
Expedice:

Kalendáře do 2 dnů – Expresní výroba. Fotokalendáře zadané do 9:00 ráno budou expedovány třetí den a následující pracovní den (v rámci ČR) doručeny. Příklad: Objednávka podána v pondělí do 9,00 ráno bude expedována ve středu a doručena ve čtvrtek

Kalendáře do 3 dnů – pokud nepotřebujete fotokalendář okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk do 3 dnů. Například: Fotokalendář objednáte online v pondělí do 9:00 bude doručen na požadovanou adresu následující čtvrtek.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Cena: / ks
Nahrávám soubory
Fotokalendáře na rok 2023
Tiskneme už od 1991

S tiskem máme mnoho zkušeností. Věnujeme se mu již více než čtvrt století.

Kalendář včetně vlastních svátků

Svátky, narozeniny, výročí - to vše máte možnost si do kalendáře přidat textem nebo třeba srdíčkem. (ideální pro zapomětlivé otce a přátelé).

Rychle dodáme

Objednávky vám odešleme nejpozději za 3 pracovních dny.

Je to opravdu snadné

S naší aplikací, připravíte kalendář jedna dvě. Koukněte se na videonávod.

Jednoduchá tvorba kalendáře

Intuitivní a přehledné prostředí, kde si vytvoříte kalendář na míru. Online aplikace bez stahování. A funguje i z mobilu.

Akce 3+1 zdarma

Sleva se automaticky uplatní v košíku. Fotokalendáře mohou mít různé fotky. Musí mít ale stejný rozměr. Kupte 4, zaplatíte jen 3. Kupte 8, zaplatíte jen 6 a tak dále.

Rychle dodáme. Pečlivě balíme.

Kalendáře vám odešleme nejpozději za 3 pracovních dny.

Nástěnné, stolní a plánovací kalendáře

Nástěnné kalendáře nabízíme ve velikosti A3 a A4 a to jak na výšku, tak na šířku. Stolní fotokalendáře máme nejlevnější měsíční, dále se jmény čtrnáctidenní a měsíční. Oblíbené jsou i nástěnné plánovací. Všechny si vytvoříte z vlastních fotek online.

Naše nezávislé recenze

Reptisk.cz recenze na Google
Reptisk.cz recenze na Facebooku

Vyberte si kalendář:

Závěsné kalendáře

Fotokalendář A3

A3

29.7 x 41.8 cm
343,00 Kč
Vybrat velikost

Fotokalendář A3 na šířku

A3 na šířku

41.8 x 29.7 cm
343,00 Kč
Vybrat velikost

Fotokalendář A4

A4

21.2 x 29.9 cm
237,00 Kč
Vybrat velikost

Fotokalendář A4 na šířku

A4 na šířku

29.9 x 21.2 cm
237,00 Kč
Vybrat velikost

Stolní kalendáře

Fotokalendář stolní dvoutýdenní

Dvoutýdenní

30 x 14 cm
318,00 Kč
Vybrat velikost

Fotokalendář stolní týdenní

Týdenní

22 x 14 cm
365,00 Kč
Vybrat velikost

Fotokalendář stolní měsíční

Měsíční

30 x 14 cm
260,00 Kč
Vybrat velikost

Plánovací kalendáře

Plánovací kalendář A4

A4

30 x 21 cm
301,00 Kč
Vybrat velikost

Kalendář na vlastní fotografie

Stolní nebo raději nástěnný? A co teprve plánovací? Vytvořte si vlastní kalendář s fotografiemi, které jednoduše nahrajete přímo z vašeho telefonu, foťáku nebo počítače. Práce v našem online editoru je opravdu hračka. Vše máte ihned po ruce a brzy máte hotovo.

Kalendář s vlastními fotkami udělá radost všem vašim blízkým, od rodičů, babiček a dědečků, po strýčky i tety. Budete tak spolu po celý rok. Vlastní kapitolu tvoří fotokalendáře pro přátele, které jsou plné společných zážitků z dovolených a nejrůznějších společenských i nespolečenských akcí. Každý týden tak může připomenout nejeden silný společný zážitek. A pomalu už můžete začít sbírat materiály na příští rok. :)

Stolní kalendář

Stolní kalendář z vlastních fotek je ideálním doplňkem každého pracovního stolu, obýváku nebo kuchyně. Všechny stolní kalendáře jsou standardně doplněny o volné řádky k plánování důležitých událostí, najdete zde kdo kdy slaví svátek a především přinese radost z pohledu na vybranou fotografii. Další možností je doplnění vybraných dní vlastní poznámkou, kterou zadáte již při tvorbě v našem online editoru. Váš manžel tak už na společné výročí svatby rozhodně nezapomene!

Nástěnný kalendář

Darujte nástěnný fotokalendář z vlastních fotek svým nejbližším a buďte s nimi doma nebo v práci po celičký rok. Naše kalendáře jsou vyrobeny z kvalitního papíru, na který je možné psát tužkou, propiskou, pastelkou, zkrátka čímkoliv máte po ruce. Žádná událost vám proto neuteče.

Všechny kalendáře nyní můžete zakoupit v akci 3+1 zdarma! Vyberte si typ a velikost a pusťte se do tvorby vlastního originálního fotokalendáře.

Jak vytvořit kalendář z vlastních fotek

Tvorba fotokalendáře z vlastních fotek je v našem online editoru rychlá a snadná. Jednoduše se překlikávejte mezi stránkami kalendáře a přidávejte do nich vlastní fotografie přímo z vašeho úložiště. Každou stránku můžete ozdobit vlastním textem, tvarem nebo pozadím. Pokud si chcete svou práci ještě více ulehčit, můžete využít jednu z našich šablon.

Přihlásit k odběru novinek
a slev
Chráníme vaše osobní údaje