Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Laserový tisk fotek na křídový papír až do rozměru 20*30cm Dodání do 24 hodin

Blesková a úsporná alternativa klasického vyvolávání fotografií!

Fotky jako malované

Zde si vyberte požadovaný rozměr z naší nabídky. Tisk se realizuje na tvrdý 300 g křídový papír.

ks

Fotky do 24 hodin – Expresní tisk fotek. Zakázky zadané do 9:00 ráno budou ještě ten den expedovány a druhý den (v rámci ČR) doručeny. Když kupříkladu fotky online objednáte v pondělí ráno do 9:00, v úterý budou doručeny na požadovanou adresu v ČR.

Fotky do 4 dnů – Pokud nepotřebujete fotky okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk do 4 dnů. Například: objednáte online v pondělí do 9:00 a ve čtvrtek budou fotografie doručeny na požadovanou adresu.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Cena při
1 kuse
 Kč
za kus s DPH

Zachovejte své vzpomínky, které jsou blízké vašemu srdci!

Nenechávejte své fotky v zaprášeném koutě harddisku. Pošlete je nám – obratem je vytiskneme!

Rozměry dle vašich potřeb

Fotografie tiskneme v řadě standardních rozměrů určeným pro fotky, ale i v klasických A rozměrech, na které není problém pořídit odpovídající rámeček. Stačí si vybrat předdefinované nebo zadat vlastní rozměry.

Šetří čas i peníze

Neradi chodíte do fotolabu s flashdiskem? U nás vyřešíte vše prostřednictvím online rozhraní – a na tisku fotografií ještě ušetříte.

Poradíme vám zadarmo

Chcete tisk fotografií dopředu konzultovat? Nebo vás zajímá něco úplně jiného? Ozvěte se nám na telefon 581 11 44 11 nebo na mail tisk@reptisk.cz. Rádi s vámi vše proberem.

Čtvrtstoletí zkušeností

Tiskem se zabýváme již 25 let a neustále přemýšlíme, jak jej dělat ještě rychleji a dokonaleji. Tisk vašich fotografií je v dobrých rukou.

Kvalitní digitální tisk

Tiskneme laserovými stroji na 300g křídový papír. Jedná se o alternativu k fotopapíru. Tisk probíhá cmykem.

Expresní dodání do 24 hodin

Znervózňuje váš čekání? Balzámem na nervy budiž naše garance doručení do 24 hodin.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na fotoprodukty a výhodné nabídky