Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Výroba a tisk plakátů online. Dejte o své akci vědět světu! Dodání do 48 hodin

Plakáty vysoké kvality až do formátu A0. Dodáme i do 48 hodin!

Standard 135 g – polomatný křídový papír určený k tisku ve vysoké kvalitě pro exteriér i interiér. Například: tisk plakátů, posterů a uměleckých obrazů.

Plakátovací 150 g – nejčastěji používaný papír určený především pro exteriér – k výlepům, na plakátovací plochy apod. Aby se papír dobře nalepil, má hrubou strukturu, která znemožňuje tisk v plné kvalitě.

Premium  200 g – tvrdý polomatný křídový papír určený k tisku ve vysoké kvalitě pro interiér. Například: tisk plakátů, obrazů, fotografií a uměleckých obrázků.

ks

Letáky do 48 hodin – Expresní tisk plakátů. Letáky zadané do 9:00 ráno budou následující den expedovány a třetí den (v rámci ČR) doručeny. Když kupříkladu letáty online objednáte v pondělí ráno do 9:00, v úterý budou doručeny na požadovanou adresu v ČR.

Letáky do 5 dnů – pokud nepotřebujete letáky okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk letáků do 3 dnů. Například: objednáte online v pondělí do 9:00 a v pátek budou doručeny na požadovanou adresu.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Za kus bez DPH
 Kč
Za kus s DPH
 Kč
Celkem s DPH
 Kč

Plakáty ve fotokvalitě za nepřekonatelnou cenu.

Vlastní foto plakát

Chcete si vyrobit jedinečnou ozdobu z vlastní fotky? U nás to zvládnete online během chvilky.

Výroba od 1 ks

Plakátů vám vyrobíme přesně tolik, kolik budete potřebovat – i kdyby to měl být jen jediný kus.

Optimalizováno pro výlep

Plakáty umíme upravit jak za účelem vnitřního použití, tak pro bezproblémový venkovní výlep.

25 let tradice

Za čtvrtstoletí naší existence jsme vytiskli nespočet černobílých i barevných plakátů. Neustále se zdokonalujeme i v drobných detailech.

Vysoká UV stálost

Díky speciálním barvám a kvalitnímu tisku jsou naše plakáty odolné vůči blednutí na slunci.

Dodání do 48 hodin

Akce se kvapem blíží, termín výlepu hoří a vaše plakáty stále nejsou na světě? Máme řešení – vytiskneme vám je expresně.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na plakáty a výhodné nabídky