O nás


Kdo jsme

Jsme jedna velká rodina. Nebo taky jedna malá firma. Už přes 29 let tiskneme a inovujeme. Tiskneme fotokalendáře pro maminky, stejně jako vizitky a letáky pro nadnárodní korporace. A jádro firmy stále tvoří rodina Pavlištových. Dnes již druhá generace.


Co děláme

V jednoduchosti? Tiskneme. Tiskneme všechno, co se tisknout dá. Od vizitek, přes letáky až po katalogy a fotoknihy. Zaměřujeme se na expresní zakázky. K tomu nám slouží velký strojový park – máme vlastní digitální o ofsetové stroje a také kompletně vybavenou knihárnu. Vše hezky na jednom místě, v jedné hale, aby nám vše šlo rychle od ruky.


Jak to děláme

Tiskneme na moderních digitálních a ofsetových tiskových strojích. Jejich kombinací optimalizujeme cenu tisku a rychlost výroby. Zkrátka pro dané provedení vždy vybereme tu nejvhodnější technologii zpracování a vše včas pošleme na určenou adresu


Proč zvolit tiskárnu Reptisk.cz?

Rychlost - vaše letáky vytiskneme a odešleme i do 5 hodin od zaslání objednávky

Garance kvality – získali jsme mezinárodní kvalitativní cer­tifikát PSO udělený evropskou certifikační agenturou

Garance férových cen – své ceny vidíte přehledně ihned 

Garance včasného dodání – termín dodání volíte již při kalkulaci

Nadstandardní péče o klienty – odborný servis a poradenství zdarmaUžijte si tisku bez starostí

Že je náš provoz špičkový potvrdilo i získání cer­tifikátu PSO, od evropské certifikační autority UGRA ze Švýcarska (2013).

Certifikáty získané v rámci mezinárodní certifikace PSO byly: ISO 9000, ISO 15930, ISO 15076 a 15930, ISO 12646, ISO 12647–7, ISO 3664, ISO 9000, ISO 12647–2

Patříme do elitního klubu tiskáren s certifikátem o shodě ISO 12647–2:2004/Amd1:2007 a ISO 12647–7:2007  uděleným  českou nezávislou referenční společností GRAFIE CZ.


Chcete se přesvědčit o našich kvalitách na vlastní oči?

Přijměte naše pozvání. Provedeme vás tiskárnou a uvaříme šálek dobré kávy. Uvidíte, že je naše tiskárna je vybavena hybridními tiskovými technologiemi – ofsetovým i digitálním tiskem. Tiskneme navíc i v netypickém formátu B3. 

Kvalitu chápeme jako nezbytnou součást výrobního procesu. Proto používáme tiskové barvy, vlhčení i papír od renomovaných dodavatelů. Máme uzavřenou kalibrovanou smyčku nátisk – CTP – tiskový stroj. Kvalitu tisku pak denzitometricky měříme, aby nemohlo dojít k odchylkám.


Vsaďte na automatizovaný tisk

Automatizace tisku je pro nás zásadní, vylučuje totiž možnost chyby lidského faktoru. Drtivou většinu klíčových procesů v tiskárně dnes hlídají výkonné specializované počítačové programy.

 Díky tomu zajistíme jedinečnou opakovatelnost vašich reklamních materiálů. Barevnost log i jiných prvků se bude shodovat napříč delšími časovými úseky, čímž posílíte vaši značku.


Když na rychlosti záleží

Zítra začíná výstava a vy nemáte připravené propagační materiály? Najít seriózní a kvalitní tiskárnu na poslední chvíli je velmi obtížné. Reptisk.cz věří, že zákazníkům je potřeba v takových případech pomoci! Využijte expresní tisk letáků s expedicí do 5 hodin od zadání!


Sledujte nás

Novinky naší tiskárny a názory našich zákazníků sledujte nejlépe přes Facebook.