Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Magnetky přitahují nejen kov, ale i pohled. Dodání do 48 hodin

OBJEDNÁVKY POSÍLÁME VČAS A BUDOU DORUČENY DO VÁNOC. do Vhodný dárek pro blízké i pro firemní zákazníky!

Snadný online editor

Zvolený počet kusů magnetek stejného rozměru může obsahovat různé obrázky.

Např. na 10 kusů magnetek ve tvaru srdíčka můžete vybrat 2 stejné a dále 8 různých fotek dle libosti.

ks

Fotomagnetky do 3dnů – Expresní výroba fotomagnetek. Fotomagnetky zadané do 9:00 ráno budou expedovány už následující den a den na to doručeny. Když kupříkladu magnetky online objednáte v pondělí ráno do 9:00, ve čtvrtek budou doručeny na požadovanou adresu v ČR.

Fotomagnetky do 5 dnů – pokud nepotřebujete fotomagnetky okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk reklamních fotomagnetek do 5 dnů. Například: Fotomagnetky objednáte online v pondělí do 9:00 a v pátek budou doručeny na požadovanou adresu.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Cena při
1 kuse
 Kč
za kus s DPH

Fotomagnetky různých tvarů do kuchyně i do koupelny, vyrobíte si sami online!

Zvolený počet magnetek stejného rozměru může obsahovat různé obrázky. Např. na 10 kusů srdíčkových magnetek můžete vybrat 2 stejné + 8 různých fotek dle libosti.

Reklamní magnetky

Váš podnik se může vyjímat na ledničce spokojených zákazníků. Originální upomínkový předmět v podobě magnetky s fotkou, co zůstává všem stále na očích.

Odolná a nerozbitná

Vaše fotomagnetka bude spolehlivě držet na jakémkoli kovu. Při pádu je nerozbitná a její povrch je chráněn proti poškrábání příjemnou lesklou laminací.

Zakulacené rohy

U fotomagnetek vám zakulatíme rohy – nepoškrábou tak ani vás, ani povrch, na který je umístíte.

Magnetka od srdce

Nejste fanoušky klasického obdélníčku? Vaši magnetce umíme dát i jiný tvar – například kolečko nebo srdíčko. Sami si vyberete, jaký nejlépe slouží zamýšlenému účelu.

Výroba od 1 ks

Chcete fotomagnetky, které nemá nikdo jiný na světě? Z vlastní fotky vám je vyrobíme klidně od 1 kusu za příznivou cenu.

Vytvořte si online

Praktickou magnetku si vyrobíte jednoduše online s pomocí našeho webu. Nemusíte nikam psát ani volat – nahrajete vlastní fotku a objednáváte.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na fotomagnetky a výhodné nabídky