Profesionální hlavičkové papíry A4 na 100g papír pro vaši firmu. Tisk od 1 kusu

Reprezentativní hlavičkové a dopisní papíry i v malých nákladech.

ks

Hlavičkové papíry do 3 dnů – pokud nepotřebujete firemní hlavičkové papíry rychle, zvolte levnější variantu – tisk do 3 dnů. Například: Když papíry objednáte v pondělí do 9,00 ráno, ve čtvrtek budou doručeny na požadovanou adresu.

Hlavičkové papíry do 24 hodin – Hlavičkové papíry zadané do 9,00 ráno budou ještě ten den expedovány a druhý den (v rámci ČR) doručeny. Například: Když firemní hlavičkové papíry objednáte v pondělí do 9,00 ráno, v úterý budou doručeny na požadovanou adresu v ČR.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Za kus bez DPH
 
Za kus s DPH
 
Celkem s DPH
 

Zanechte dojem hned na první pohled!

Poradenství zdarma

Jakékoli dotazy ohledně tisku firemních hlavičkových papírů vám rádi zodpovíme na telefonu 581 11 44 11 či e-mailu: tisk@reptisk.cz

Tisk od 1 ks

Bez problémů tiskněte i v nízkých nákladech. Vytiskneme vám klidně i jediný kus firemního hlavičkového papíru.

Padne do každé tiskárny

Vaše firemní hlavičkové papíry tiskneme na kvalitní papír o gramáži 80 g/m². Pohodlně jej potisknete na standardní stolní tiskárně.

Barevný tisk

Hlavičkový papír jak vymalovaný. Pořiďte si elegantní způsob vaší obchodní korespondence jakožto součást profesionálního firemního dojmu.

25 let zkušeností

Za čtvrtstoletí existence jsme vytiskli nespočet hlavičkových papírů. Špičkovou kvalitu garantuje nejen náš zkušený tým, ale i certifikace ISO udělená našemu strojovému parku.

Doručení do 24 hodin

Dochází zásoby? Žádný problém – vašem firemní hlavičkové papíry vám dodáme i expresně na druhý den.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na hlavičkové papíry a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje