Razítko – nepostradatelný pomocník. Vysoká kvalita

Spolehlivá výroba razítek pro vaši firmu. Navrhněte si snadno zdarma online!

Editor preview
Vyberte si z vašich šablon
Šablona Razítko (10x27mm)
Zvolit jinou

Potřebujete jiný typ razítka? Preferujete konkrétní značku (Trodat, Colop)? Zavolejte nám na 581 11 44 11 nebo nám napište na tisk@reptisk.cz

ks

Razítka do 3 dnů – Razítka zadaná do 9,00 ráno budou za 2 dny expedována a do 24 hodin (v rámci ČR) doručena. Například: Když objednáte razítka v pondělí do 9,00 ráno, tak ve čtvrtek budou doručena na požadovanou adresu.

Razítka do 5 dnů – Pokud nepotřebujete razítka rychle, zvolte levnější variantu – výrobu razítek do 5 dnů. Například: Objednávku razítek pošlete v pondělí do 9,00 ráno. V pondělí následující týden budou hotová razítka doručena na požadovanou adresu.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Za kus bez DPH
 
Za kus s DPH
 
Celkem s DPH
 

Velká, malá, kapesní či kulatá razítka COLOP za příjemnou cenu.

Mnoho druhů i velikostí

Poradíme vám zdarma

Máte-li jakékoli dotazy ohledně výroby vlastních razítek, neváhejte se nám ozvat na 581 11 44 11 nebo tisk@reptisk.cz

Velký výběr razítek

Od malých samonamáčecích razítek po ty velké (Trodat, Colop) – včetně takových specialit, jako jsou razítka kulatá či kapesní. Vybere si každý – jednotlivec či firma!

Výroba razítka online

Nemáte vlastní návrh? Nevadí! Zdarma vám nabídneme naše online šablony razítek – stačí jen doplnit požadované údaje. Ušetřete za grafika!

Čtvrtstoletí s razítky

Za 25 let existence jsme vyrobili mnoho kvalitních razítek pro firmy i živnostníky. Tvorba razítka online + my pohlídáme kvalitu.

Výroba otisku laserem

Aby bylo vaše firemní razítko co nejpřesnější, používáme při jeho výrobě speciální laserovou technologii.

Doručení do 3 dnů

Chcete mít svá firemní razítka nejen kvalitní, ale i včas v rukou? Čekejte je v Praze, Brně, Ostravě či v Olomouci nebo kdekoliv jinde v ČR do tří dnů.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na vizitky a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje