Tiskněte své etikety snáze a rychleji!

 

Zabezpečený vnitropodnikový e-shop. Tisknete, kolik potřebujete. Snadné re-printy etiket.


Firemní modul od Reptisk.cz je jednoduchým a účinným řešením tisku reklamních eti­ket, které šetří čas, peníze i nervy. Umožňuje vám tisknout etikety prostřednictvím e-shopu dle aktuální potřeby, snadno editovat objednávky a realizovat dotisky jedním kliknutím.


Jeho velkou předností je, že tisknete přesně tolik etiket, kolik potřebujete, a v čase, kdy je potřebujete. Nevytváří se tak přebytečné zásoby etiket, které musíte někde skladovat, můžou zastarat nebo zůstat neplatnými z důvodu legislativní změny. Firemní modul pro etikety vám také poskytne kompletní přehled o historii objednávek, které můžete provádět znova či je měnit dle libosti. Vše zvládne online během pár kliknutí kterýkoli pověřený zaměstnanec a po domluvě lze určit i administrátora, který může objednávky etiket schvalovat.


Přečtěte si reference o tom, jak je s modulem pro firemní etikety spokojen Ing. Jan Petr, majitel Vital­vibe.cz.

Firemní administrátor

Pokud si jej přejete zřídit, má o etiketách největší přehled – objednávky mohou provádět ostatní zaměstnanci, ale teprve po schválení administrátorem budou vytištěny.

Print-on-demand

Objednat si etiketu v našem modulu je tak snadné, jako se podepsat. Tisknete etiket přesně tolik, kolik aktuálně potřebujete. Šetříte náklady i skladovací prostory. Tvorba šablon, provoz e-shopu a služby s ním spojeny poskytujeme zdarma.

Masová personifikace

Za pomocí databázových souborů MS Excel lze pro vás tisknout masově etikety s variabilním obsahem – např. očíslované, s čárovými kódy a mnoho dalšího. 


Snadné re-printy

Všechny objednávky firemních etiket jsou uloženy a vy je můžete kdykoli upravovat či opakovat.

Poradíme vám zdarma

Chcete o firemním modulu vědět více nebo jej rovnou otestovat? Za zavolání na 581 11 44 11 nebo e-mail na tisk@reptisk.cz nic nedáte.

Bleskové dodání

Potřebujete etikety distribuovat na více poboček? Není problém. Vytištěné reklamní etikety expresně doručíme na jakoukoli adresu v ČR do 24 hodin.

Potřebujete se na něco zeptat?

Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Číslo objednávky
Dotaz

Chráníme vaše osobní údaje