Generování vokativu – pro zanechání nadstandardního dojmu. Individuální přístup

Převedeme jména ze seznamu vašich klientů do 5. pádu!

Oslovte klienty „Ahoj Marku“ nebo „Dobrý den pane Pavlišto“. Uvidíte, že dosáhnete lepších výsledků než s materiálem bez oslovení! Rádi vám vygenerujeme vokativ jak z křestního jména, tak z příjmení. Jediné, co potřebujete, je databáze klientů – o převod do 5. pádu se již postaráme my. Generování vokativu poskytujeme jako nadstandardní službu pro personalizovaný tisk variabilních dat.

Ing. Marek Pavlišta
Specialista na variabilní data, personalizaci tisku a širokospektré kampaně
Ing. Marek Pavlišta

Máte zájem o Oslovování klientů ve správném tvaru? Napište nám o více informací.

Vaše jméno
E-mail
Telefon
Vaše zpráva či dotaz

Chráníme vaše osobní údaje

Zvyšte účinnost svých personalizovaných sdělení.

Poradenství zdarma

Potřebujete vědět, jak to s tím generováním 5. pádu funguje? Jsme tu pro vás na 581 11 44 11 nebo e-mailové adrese tisk@reptisk.cz

Dlouholeté zkušenosti

Naše firma má na trhu již 25 let tradice. Spolehlivostí při péči o zákazníka a individuálním přístupem v oblasti personalizace dat jsme dosáhli i spolupráce klienty bankovního typu.

Certifikovaná kvalita

Naše tiskové stroje i procesy disponují ISO certifikacemi. V roce 2013 jsme navíc získali PSO certifikaci švýcarské autority UGRA.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na tisk a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje