Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Fotopexeso – Jedinečný dárek či reklamní předmět. Dodání do 24 hodin

Hledání dvojiček baví dodnes. Pobavte ostatní unikátním pexesem z vlastních fotek!

Originální zábavná hra

Krabička na fotopexeso a záložka v rámci balení zdarma

V našem editoru si snadno vytvoříte pexeso se 30ti páry fotek (celkem 60 ks).

Mezi kartičkami o velikostech 4×4 cm najdete i krabičku na pexeso a záložku do knihy.

ks

Pexeso do 24 hodin – Expresní výroba. Fotopexesa zadané do 9:00 ráno budou expedovány ještě ten den a následující pracovní den (v rámci ČR) doručeny.

Pexeso do 5 dnů – pokud nepotřebujete fotopexeso okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk do 5 dnů. Například: Fotopexeso objednáte online v pondělí do 9:00 a v pátek bude doručeno na požadovanou adresu.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Cena při
1 kuse
 Kč
za kus s DPH

Trojnásobná radost v jednom

Využili jsme každý centimetr papíru. K samotnému pexesu z vlastních fotek tak dostanete ještě krabičku, kterou si sami složíte, a užitečnou záložku do knihy. Nabruste si nůžky!

Text místo obrázku

Nemáte dostatek fotek pro vytvoření celého pexesa? Nebo chcete své děti naučit rozeznávat více než 2 stejné obrázky? Využijte možnosti přidání textu.

Jednoduchá výroba online

Vlastní pexeso si navrhnete během pár minut v našem intuitivním online editoru. Jediné, co potřebujete, jsou vlastní fotografie.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám na 581 11 44 11 nebo napište na tisk@reptisk.cz. Probereme pexeso – nebo jakýkoli jiný produkt či technologii.

Kvalitní křídový papír

Chceme, abyste si s naším pexesem užili dlouhé hodiny zábavy. Proto jej tiskneme na 300 g lesklý křídový papír, který se jen tak nepokrčí.

Dodání na druhý den

Pexeso z fotografií umíme nejen kvalitně, ale i bleskově. Za 24 hodin od objednávky už můžete rozjíždět první partičku.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na fotoprodukty a výhodné nabídky