Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Často kladené otázky


Jaké jsou způsoby platby?


Přijímáme platby třemi základními způsoby:

Dobírka - platíte při převzetí balíčku v hotovosti.
Převodem na bankovní účet – vystavíme vám fakturu na jejímž základě pošlete peníze například přes internet banking přímo z vašeho účtu.

Jak mi moje tiskoviny dopravíte?

Pro přepravu vašich tiskovin využíváme renomované dopravce.  Jejich služby kombinujeme tak, aby náš klient dostal své objednané tiskoviny vždy včas. Spolupracujeme se společnostmi PPL, DHL, TOPTRANS a několika dalšími. Další možností je pak využití standardních služeb České pošty a.s.. Podrobné informace ohledně dopravy naleznete zde.
Jak rychle mi tiskoviny vyrobíte?

Rychlost tisku je závislá na přesných parametrech objednávky. U menších tiskových zakázek jsou to zpravidla 1 – 3 dny. 

Tyto termíny jsou striktně dodržovány. V případě potřeby je možné si dohodnout i expresní termín s odesláním tiskovin během 5 hodin od odeslání podkladů. Tato služba však má omezenou kapacitu a je třeba si ji zamluvit na tel. čísle 737 283 786.


Jsou všechny uvedené ceny konečné?

Ano, online tiskárna Reptis­k.cz zobrazuje ceny tisku včetně všech poplatků. Cenu za tisk vidíte jako kusovou i cenu celkem, s DPH i bez ještě před odesláním objednávky. Jediné, co je třeba k ceně letáků nebo jiného produktu připočíst, jsou náklady na přepravu. Dopravné je pak zobrazeno v přehledu objednávky před jejím potvrzením.Chci velikost letáku nebo papír, který není ve standardní nabídce – jak jej mám zadat?

Jako přímí výrobci máme možnost vyrobit jakékoliv nestandardní produkty a tiskoviny. Pro bližší informace a cenovou kalkulaci kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení. Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy týkající se problematiky přípravy dat a tisku.Potřebuji tiskoviny i navrhnout – můžete mi pomoci?

Grafický návrh je velmi důležitou součástí výsledné tiskoviny. Rozhodně se proto vyplatí, když se obrátíte na zkušeného designera. Ty nejlepší můžete najít například na Navolnenoze­.cz. S drobnějšími úpravami vám rádi pomůžeme přímo my marek.pavlista@reptisk.cz. Pro návrh vizitky mů­žete využít např. naše šablony vizitek zdarma, nebo pro fotokalendáře nástroj na tvorbu fotokalendáře nebo fotoknihy.


Nedaří se mi nahrát tisková data přes systém / data mají nepodporovaný formát, můžete mi pomoci?

Pokud se vám nedaří nahrát tisková data přes www.reptisk.cz, zkontrolujte si, prosím, velikost souboru, který chcete nahrát, jelikož schránka je omezena velikostí 50 MB. V případě většího objemu data zmenšete. Nahrávejte soubory jpg, jpeg, gif, png, eps, ai, pdf, doc(x), ppt(x), tif, psd, dcr, rar nebo zip. (Max 50MB).

Můžete také kontaktovat  naše obchodní oddělení a data a objednávku poté zaslat e-mailem přímo konkrétnímu obchodníkovi. V případě, že jsou tisková data příliš objemná, je možné je po dohodě vložit přímo na naše FTP.Jak ekologický je provoz vaší tiskárny?

Ekologii bereme velmi vážně a její problematika v tiskovém provozu je poměrně složitá. Je nutné se zaměřit zejmén s na oblasti:

Papír
Barvy
Vlhčení
Odpadové hospodářství
Provozní hospodářství

 Pouze důsledným dodržováním přesných pravidel je možné hovořit o skutečně eko­logickém tisku.Jaké způsoby tisku používáte?

Při tisku produktů využíváme více technologií, vždy podle toho, která z nich je nejvhodnější pro daný produkt. Kombinujeme digitální i ofsetové stroje. Disponujeme také tamponovým tiskem, sítotiskem a digitálním nátiskem. Pokud vás zajímá, jaká technologie je použita pro výrobu konkrétního produktu, obraťte se prosím na obchodní oddělení tiskárny. Naši pracovníci vám rádi vše vysvětlí.