Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Tisk nástěnných kalendářů z vlastních fotek. Váš rok, váš fotokalendář. Dodání i do 24 hodin

Snadný online editor

Nástěnné závěsné kalendáře dodáváme v mnoha provedeních. Cenu ovlivňuje jen velikost (A3, A4 nebo A5). Orientace již nemá na cenu vliv. Kalendář má 12 listů + titulní stranu a pevná podkladová kartonová záda pro zpevnění.

Stolní kalendáře dodáváme ve třech provedeních. Dvoutýdenní varianta obsahuje 26 stran + titulní, levnější měsíční verze má 12 stran + 1 titulní. Velmi oblíbený je i plánovací týdenní kalendář z vlastních fotek.

Všechny typy kalendářů tiskneme na kvalitní 150g křídový papír.

ks

Kalendáře do 3 dnů – Expresní výroba. Fotokalendáře zadané do 9:00 ráno budou expedovány druhý den a následující pracovní den (v rámci ČR) doručeny.

Kalendáře do 5 dnů – pokud nepotřebujete fotokalendář okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk do 5 dnů. Například: Fotokalendář objednáte online v pondělí do 9:00 bude doručen na požadovanou adresu následující pátek.

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr v Jeseníku 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Cena před
30% slevou
 Kč
 Kč
za kus s DPH

Vzpomínky, které nevyblednou

Precizní tisk na 170 g/m² papír o vysoké kvalitě bezpečně uchová vaše zážitky. Zpevněná kartonová záda a poctivá vazba zajistí, že kalendář vydrží mnohem déle, než rok.

Kvalita garantovaná ISO

Vaše nástěnné fotokalendáře tiskneme na strojích, které dostaly uděleny certifikáty ISO. Máte jistotu, že vaše fotky budou jako vymalované.

Dárek, který vyrobí každý

V našem online editoru se zkrátka neztratíte. Intuitivní fotoeditor vás provede tvorbou kalendáře na zeď za pár minut.

Zavolejte a zeptejte se

Potřebujete poradit s tiskem nástěnného fotokalendáře? Jsme tu a jsme připraveni zdarma zodpovědět vaše otázky – na čísle 581 11 44 11 nebo na mailu tisk@reptisk.cz

Čtvrtstoletí s kalendáři

Za 25 let existence jsme vyrobily celé zástupy nástěnných kalendářů. Bezkonkurenční kvalitu garantuje nejen dlouholetá zkušenost našeho týmu, ale i celá řada certifikací.

Dodávka do 24 hodin

Snažíme se být nejen precizní, ale i bleskoví. Váš fotokalendář si můžete pověsit na stěnu již zítra.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na fotoprodukty a výhodné nabídky