Pohlednice z vlastních dat. Dodání do 48 hodin

Vhodné jako reklamní předmět i osobní účely!

ks

Pohlednice do 5 dnů – pokud nepotřebujete pohlednice okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk pohlednic do 5 dnů. Například: Pohlednice objednáte online v pondělí do 9:00 a v pátek budou doručeny na požadovanou adresu.

Pohlednice do 48 hodin – Expresní tisk pohlednic. Pohlednice zadané do 9:00 ráno budou hned druhý den ráno expedovány a (v rámci ČR) doručeny. Když kupříkladu pohlednice online objednáte v pondělí ráno do 9:00, ve středu budou doručeny na požadovanou adresu v ČR

Možnosti dopravy včetně DPH – PPL firemní zákazníci 90,00 Kč / soukromé adresy 99,00 Kč. Česká pošta 169,00 Kč. Osobní odběr 0,00 Kč.

Způsoby platby včetně DPH – Bankovní převod 0,00 Kč. Dobírka 18,00 Kč.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Za kus bez DPH
 
Za kus s DPH
 
Celkem s DPH
 

Klasický poštovní pohled]

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na pohledy a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje