Designový stojánek na vizitky zdarma. 100% lipové dřevo

Konec vizitkám v nenápadných krabičkách!

Objednejte 300 a více kusů vizitek stejného jména a automaticky získáte od nás dárek zdarma. Praktický stojánek je vyroben ze dřeva a vaše navštívenky se v něm budou cítit mnohem lépe, než někde v přeplněném šuplíku. Zároveň vám poskytne službu, kterou žádný vizitkář neumí.

Vystavte své jméno!

Chytrá krabička k vašim vizitkám.

Nedosahujete tak vysokého počtu vizitek na jedno jméno nebo objednáváte pro více osob? Nevadí! I tak od nás obdržíte malou pozornost v podobě multifunkční krabičky. I tato naše pozornost vám může posloužit jakožto důstojný stojánek, navíc s indikací docházejících vizitek, takže již nikdy nebudete překvapeni, že jste nestihli včas doobjednat. Plus k vám tak navštívenky dorazí jako v bavlnce, nepoškozené a neztratí se v žádném šuplíku!

Spočítejte si, kolik u nás budou vaše navštívenky stát!

Editor preview
Vyberte si z vašich šablon
Šablona Pruhy 2
Zvolit jinou

Zde vyberte rozměry vaší vizitky a to, zda chcete jednostranný či oboustranný tisk vizitek.

Nejčastější formát je 90×50 mm, typický pro země střední Evropy. Euroformát (85×55 mm) je běžnější dále na západ. Oba formáty vizitek se však pohodlně vejdou do běžných pouzder i vizitkářů.

Křída 300 g – nejčastěji používaný papír na tisk vizitek. Nejlepší poměr cena/výkon. Jedná se také o nejlevnější variantu vizitek.

Křída 350 g – papír vysoké gramáže a tvrdosti používaný na ty nejluxusnější vizitky. Budí reprezentativní a exluzivní dojem. Vyjímečnost lze posílit matnou laminací.

Strukturovaný papír – 280 g. Krásný, grafický papír se strukturovaným povrchem v několika druzích a barvách. Tvrdostí odpovídá křídě 300 g. Vhodný pro reprezentativní, luxusnější vizitky.

Laminace je způsob povrchové úpravy používaný při výrobě vizitek, který chrání vizitku před poškozením a dodává jí na reprezentativnosti.

Lesklé lamino nabízí vysoký lesk a spolehlivou ochranu povrchu vizitky, kdežto matné lamino působí luxusně, je příjemné na dotek a vytváří sametový efekt.

Kulacení rohů zvolte, pokud místo standardních ostrých rohů chcete rohy vizitek zakulatit. Při kulacení mohou vznikat drobné odchylky ve výrobě vizitek.

ks

Vizitky do 24 hodin – Expresní tisk vizitek. Vizitky zadané do 9:00 ráno budou ještě ten den expedovány a druhý den (v rámci ČR) doručeny. Když kupříkladu vizitky online objednáte v pondělí ráno do 9:00, v úterý budou doručeny na požadovanou adresu v ČR.

Vizitky do 3 dnů – pokud nepotřebujete vizitky okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk vizitek do 3 dnů. Například: Vizitky objednáte online v pondělí do 9:00 a ve středu budou doručeny na požadovanou adresu.

Potřebujete individuální termín? Napište jej do poznámky k objednávce nebo volejte 581 114 411 a pište na tisk@reptisk.cz.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Za kus bez DPH
 
Za kus s DPH
 
Celkem s DPH
 

Individuální nastavení

Ke standardnímu tisku vizitek nabízíme zajímavé řešení pro klienty, kteří řeší navštívenky jako denní chleba. Firemní modul vám ušetří čas, starosti i peníze.

Kvalita s certifikací

Neustále obnovujeme a zlepšujeme náš strojový park, aby vyhovoval těm nejnáročnějším testům.

Bleskové dodání

Automatizovaný výrobní proces nám dává možnost doručit vizitky, zadané do 9 hodin ráno, na jakoukoli adresu v ČR do 24 hodin. Vše vyřídíte online.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na vizitky a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje