Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít

Vyberte tu správnou plochu pro své reklamní sdělení. Dodání do 24 hodin

Letáky do kapsy, do obálky i na stůl. O rozměrech od A6 a více.

Letáky vám můžeme vytisknout a dodat v mnoha rozměrech, i těch netradičních, vyplatí se však používat standardizované formáty. Níže naleznete jejich přehled a během okamžiku zjistíte, jak velký vlastně váš leták bude. Užitečný nástroj pro výpočet hmotnosti letáků najdete na našem blogu, stejně jako typy na 10 situací, kdy vám pomůže letáková reklama.

Podívejte se rovnou, kolik by váš leták u nás stál:

Letáky vám můžeme vytisknout a dodat v mnoha rozměrech, vyplatí se však používat standardizované formáty. Níže naleznete jejich přehled a během okamžiku zjistíte, jak velký vlastně váš leták bude. Jedná se o rozměr v rozloženém stavu – tedy před případným skládáním.

Leták DL – 99×210 mm

Leták A6 – 105×148 mm

Leták A5 – 148×210 mm

Leták A4 – 210×297 mm

Leták A3 – 297×420 mm

Máte zájem o netradiční rozměr letáků? Volejte na 581 114 411 nebo pište na tisk@reptisk.cz a společně dáme dohromady individuální nabídku.

Letáky vám můžeme vytisknout v pěti variantách dle barevnosti a toho, zda jsou letáky jednostranné či oboustranné.

Oboustranné barevné letáky – Leták je potištěn z obou stran barevně.

Jednostranné barevné letáky – jedna strana je potištěna barevně, druhá zůstává prázdná.

Jedna strana barevně, druhá černobíle – jedna strana je potištěna barevně a druhá černobíle.

Oboustranné černobílé – obě strany letáku jsou potištěny černobíle. Pokud dodáte barevná data, budou převedena do stupňů šedi.

Jednostranné černobílé – jedna strana je potištěna černobíle a druhá je zcela bez potisku.

ECONOMY (křída 90g): Nejnižší nabízená gramáž papíru. Je vhodný zejména na tisk reklamních letáků určených k roznosu – kde váha letáku ovlivňuje cenu distribuce. Zejména při tmavším potisku má ovšem tendenci prosvítat, protože je značně tenký. Nedoporučujeme jej tedy pro tisk oboustranných letáků.

STANDARD (křída 135g): Univerzální papír na letáky – má dostatečnou gramáž, neprosvítá a je stále levný. Letáky na tomto papíře vypadají velmi dobře, a proto se jedná o sázku na jistotu, nevíte-li, jaký jiný papír zvolit.

PREMIUM (křída 170g): Tvrdší, reprezentativní papír, který skvěle poslouží na tisk prémiových reklamních letáků. Není příliš vhodný k roznosu, ale najde své uplatnění na rozličných prezentacích a reklamních akcích. Nejluxusnější možná varianta. Tvrdý papír vhodný kupříkladu pro tisk pozvánek, certifikátů a voucherů.

HARD (křída 300g): Nejluxusnější možná varianta. Tvrdý papír vhodný kupříkladu pro tisk pozvánek, certifikátů a voucherů.

S reklamními letáky se dá velice kreativně pracovat. Vyberte si níže způsob ohybu, jaký preferujete, a my vám letáky dodáme rovnou již naohýbané.

ks
Za kus bez DPH
 Kč
Za kus s DPH
 Kč
Celkem s DPH
 Kč

Máte zájem o nestandardní rozměr? Dejte vědět – není problém.

Kontaktujte nás

Rádi byste o rozměrech letáků věděli více? Vše vám podrobně a zdarma vysvětlíme na 581 11 44 11 či online na tisk@reptisk.cz

Tisk od 1 ks

Letáky všech rozměrů vytiskneme za příznivé ceny – i kdyby se jednalo o jediný kus.

Kontrola vstupních dat

Před tím, než vaše letáky začneme tisknout, pečlivě prověříme správnost dat pro dosažení optimalizovaného výsledku.

Čtvrtstoletí tradice

Každoročně vytiskneme miliony letáků mnoha rozměrů – a děláme to tak již 25 let. Nabízíme profesionální tým a bohaté zkušenosti.

Certifikovaná kvalita

V roce 2013 jsme získali prestižní certifikaci PSO od švýcarské agentury UGRA. Nejen u letáků tak můžeme garantovat špičkovou kvalitu.

Dodání do 24 hodin

Letáky spěchají? Přizpůsobíme se. Objednáte online a my je vytiskneme a na druhý den dodáme.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na letáky a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje