Rychlá tvorba a spolehlivý tisk vizitek od jediného kusu. Dodání do 24 hodin

Praktická krabička a elegantní stojánek zdarma!

Editor preview
Vyberte si z vašich šablon
Šablona Lidé
Zvolit jinou

Zde vyberte rozměry vaší vizitky a to, zda chcete jednostranný či oboustranný tisk vizitek.

Nejčastější formát je 90×50 mm, typický pro země střední Evropy. Euroformát (85×55 mm) je běžnější dále na západ. Oba formáty vizitek se však pohodlně vejdou do běžných pouzder i vizitkářů.

Křída 300 g – nejčastěji používaný papír na tisk vizitek. Nejlepší poměr cena/výkon. Jedná se také o nejlevnější variantu vizitek.

Křída 350 g – papír vysoké gramáže a tvrdosti používaný na ty nejluxusnější vizitky. Budí reprezentativní a exluzivní dojem. Vyjímečnost lze posílit matnou laminací.

Strukturovaný papír – 280 g. Krásný, grafický papír se strukturovaným povrchem v několika druzích a barvách. Tvrdostí odpovídá křídě 300 g. Vhodný pro reprezentativní, luxusnější vizitky.

Laminace je způsob povrchové úpravy používaný při výrobě vizitek, který chrání vizitku před poškozením a dodává jí na reprezentativnosti.

Lesklé lamino nabízí vysoký lesk a spolehlivou ochranu povrchu vizitky, kdežto matné lamino působí luxusně, je příjemné na dotek a vytváří sametový efekt.

Kulacení rohů zvolte, pokud místo standardních ostrých rohů chcete rohy vizitek zakulatit. Při kulacení mohou vznikat drobné odchylky ve výrobě vizitek.

ks

Vizitky do 24 hodin – Expresní tisk vizitek. Vizitky zadané do 9:00 ráno budou ještě ten den expedovány a druhý den (v rámci ČR) doručeny. Když kupříkladu vizitky online objednáte v pondělí ráno do 9:00, v úterý budou doručeny na požadovanou adresu v ČR.

Vizitky do 3 dnů – pokud nepotřebujete vizitky okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk vizitek do 3 dnů. Například: Vizitky objednáte online v pondělí do 9:00 a ve středu budou doručeny na požadovanou adresu.

Potřebujete individuální termín? Napište jej do poznámky k objednávce nebo volejte 581 114 411 a pište na tisk@reptisk.cz.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Za kus bez DPH
 Kč
Za kus s DPH
 Kč
Celkem s DPH
 Kč

Kalkulace ceny ihned online.

Ceník vizitek bez DPH
Počet ks od 1 jména Jednostranné vizitky Oboustranné vizitky  
50ks 1,98 Kč za kus 2,87 Kč za kus  
100ks 0,99 Kč za kus 1,55 Kč za kus  
1500ks 0,85 Kč za kus 1,5 Kč za kus  
2500ks 0,7 Kč za kus 1,17 Kč za kus  
3000ks 0,6 Kč za kus 0,99 Kč za kus  
Jste firma? Zřídíme vám zdarma online šablonu vizitky ve vašem designu s individuální­mi cenami

[photo_XXXpanel Krabička a stojánek zdarma]

Multifunkční krabička zdarma

Designová krabička, ve které od nás vizitky dostanete, vás příjemně překvapí celou řadou funkcí. Efektní prezentace, ochrana, nápadité a pohodlné skladování.

Elegantní stojánek dárkem

Líbí se vám myšlenka stylového dřevěného stojánku, na kterém se budou vaše vizitky vyjímat jako v záři reflektorů? Objednejte 300 stejných kusů a je váš.

Firemní vizitkový modul

Máte vlastní firemní design vizitek? Převedeme vám jej do online šablony pro vás i kolegy. Díky vizitkovému modulu budete rázem objednávky zvládat jednoduše, ve dvou krocích.

Originální šablony vizitek zcela zdarma.

Vytvořte si vizitku, která se hodí k vám i vašemu podnikání.

Tisk od 1 ks

Vytiskneme vám přesně tolik vizitek, kolik potřebujete. Jedinou či několik tisíc.

Certifikovaná kvalita

V roce 2013 jsme získali prestižní certifikaci PSO švýcarské agentury UGRA. Vyhovíme tedy i nejnáročnějším požadavkům.

Doručení do 24 hodin

Chcete mít své vizitky nejen luxusní, ale rychle v rukou? Doručení do 24 hodin do Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy nebo kamkoli v ČR.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na vizitky a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje