Rychlá tvorba a spolehlivý tisk vizitek od jediného kusu. Expedice do 24 hodin

Praktická krabička a elegantní stojánek zdarma!

Editor preview
Vyberte si z vašich šablon
Šablona Ruka
Zvolit jinou

Zde vyberte rozměry vaší vizitky a to, zda chcete jednostranný či oboustranný tisk vizitek.

Nejčastější formát je 90×50 mm, typický pro země střední Evropy. Euroformát (85×55 mm) je běžnější dále na západ. Oba formáty vizitek se však pohodlně vejdou do běžných pouzder i vizitkářů.

Křída 300 g – nejčastěji používaný papír na tisk vizitek. Nejlepší poměr cena/výkon. Jedná se také o nejlevnější variantu vizitek.

Křída 350 g – papír vysoké gramáže a tvrdosti používaný na ty nejluxusnější vizitky. Budí reprezentativní a exluzivní dojem. Vyjímečnost lze posílit matnou laminací.

Strukturovaný papír – 280 g. Krásný, grafický papír se strukturovaným povrchem v několika druzích a barvách. Tvrdostí odpovídá křídě 300 g. Vhodný pro reprezentativní, luxusnější vizitky.

Laminace je způsob povrchové úpravy používaný při výrobě vizitek, který chrání vizitku před poškozením a dodává jí na reprezentativnosti.

Lesklé lamino nabízí vysoký lesk a spolehlivou ochranu povrchu vizitky, kdežto matné lamino působí luxusně, je příjemné na dotek a vytváří sametový efekt.

Kulacení rohů zvolte, pokud místo standardních ostrých rohů chcete rohy vizitek zakulatit. Při kulacení mohou vznikat drobné odchylky ve výrobě vizitek.

ks

Vizitky do 24 hodin – Expresní tisk vizitek. Vizitky zadané do 9:00 ráno budou ještě ten den expedovány a druhý den (v rámci ČR) doručeny. Když kupříkladu vizitky online objednáte v pondělí ráno do 9:00, v úterý budou doručeny na požadovanou adresu v ČR.

Vizitky do 3 dnů – pokud nepotřebujete vizitky okamžitě, zvolte levnější variantu – tisk vizitek do 3 dnů. Například: Vizitky objednáte online v pondělí do 9:00 a ve středu budou doručeny na požadovanou adresu.

Potřebujete individuální termín? Napište jej do poznámky k objednávce nebo volejte 581 114 411 a pište na tisk@reptisk.cz.

Podrobné informace k termínům a dopravě naleznete na stránce Termíny doručení.

Za kus bez DPH
 
Za kus s DPH
 
Celkem s DPH
 

Kalkulace ceny ihned online.

Jste firma? Zřídíme vám zdarma online šablonu vizitky ve vašem designu s individuální­mi cenami

Multifunkční krabička zdarma

Designová krabička, ve které od nás vizitky dostanete, vás příjemně překvapí celou řadou funkcí. Efektní prezentace, ochrana, nápadité a pohodlné skladování.

Elegantní stojánek dárkem

Líbí se vám myšlenka stylového dřevěného stojánku, na kterém se budou vaše vizitky vyjímat jako v záři reflektorů? Objednejte 300 stejných kusů a je váš.

Firemní vizitkový modul

Máte vlastní firemní design vizitek? Převedeme vám jej do online šablony pro vás i kolegy. Díky vizitkovému modulu budete rázem objednávky zvládat jednoduše, ve dvou krocích.

Originální šablony vizitek zcela zdarma.

Vytvořte si vizitku, která se hodí k vám i vašemu podnikání.

Tisk od 1 ks

Vytiskneme vám přesně tolik vizitek, kolik potřebujete. Jedinou či několik tisíc.

Certifikovaná kvalita

V roce 2013 jsme získali prestižní certifikaci PSO švýcarské agentury UGRA. Vyhovíme tedy i nejnáročnějším požadavkům.

Doručení do 24 hodin

Chcete mít své vizitky nejen luxusní, ale rychle v rukou? Doručení do 24 hodin do Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy nebo kamkoli v ČR.

Jsme puntičkáři – kvalita posvěcena certifikací ISO

Kvalitní digitální tisk

Náš 2 m vysoký, 6 m dlouhý stroj má uděleny ISO certifikace na shodu barevnosti s ofsetovým tiskem a také splňuje normu pro digitální tisk.

Zobrazování a digitální nátisk

Jsme posedlí dokonalostí. Kalibrované monitory a neutrálně natřené stěny s normovaným osvětlením řeší neutrální zobrazení.

Ofset dle normy

Přesné barevné podání pravidelně kontrolujeme. I náš ofsetový stroj má uděleno ISO potvrzující jeho kvality. A měříme každou zakázku.

Příjem a tvorba dat

Velmi dbáme na přesnou kontrolu dat od zákazníka a návrh případných úprav. Děláme vše tak, aby tisk byl vždy dle norem a barvy přesné.

Slevy na vizitky a výhodné nabídky
Chráníme vaše osobní údaje